پرسش های متداول

سوالات متداول

زیگورات پرداز سیستم قشم، یک شرکت طراحی و تولید نرم افزار است و محدود به تولیدخاصی نیست، مهمترین نرم افزار تولیدی این شرکت سامانه مدیریت مجتمع های تجاری با برند 36500 می باشد که برای مدیریت مجتمع های تجاری متوسط و بزرگ طراحی شده است. 

سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 یک دستیار مدیریت برای اعلام شارژ ماهانه و مالکانه ( هزینه های عمرانی سالانه یا دوره ایی ) به مالک و مستاجر است که بصورت مستمر با استفاده از خطوط خدماتی مخابرات نسبت به اعلام بدهی به مالک و مستاجر بدهکار اقدام می کند، خدماتی نیز به کسبه مجتمع نیز ارائه میکند تا بتوانند اطلاعات خود را در شبکه مجازی به خریداران و مخاطبان ارائه نماید.

از آنجا که عمده خدمات شرکت، طراحی و تولید نرم افزار است و عمده تولیدات بصورت وب اپلیکیشن انجام می شوند، پشتیبانی بصورت کاملا آنلاین و از طریق نرم افزارهای ریموت دسکتاپ انجام می رسد و محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد، کافی است نرم افزاری مانند ANYDESK روی سیستم شما نصب باشد.

به روز رسانی سامانه مدیریت مجتمع های تجاری 36500 ، بصورت مستمر و تجربه مجور است، پس از تجزیه و تحلیل بازخوردها، بنا به اولویت و حساسیت به روز رسانی بصورت اتوماتیک در سامانه اعمال و در دسترس همه کاربران قرار میگیرد.

به روز رسانی سایر برنامه ها پس از تجزیه و تحلیل و برآورد هزینه و امور مالی به انجام می رسد.

تماس با زیگورات پرداز سیستم قشم

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید